Prosaki na trzonie penisa

Mam prosaki na trzonie penis byłem u dermatologa i powiedział, że to normalne jednak nie pokazałem małych kostek na napletka na końcu skóry są małe tego widoczne i płaskie i sa w około skóry. Czy mogę tym zarazić partnerkę i czy muszę to jechać? Czy są to też prosaki? Czy mogę się ich pozbyć.

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez obejrzenia zmian. Sugeruję ponowną wizytę u dermatologa.