Rozkochanie męża na nowo

Jak rozkochać w sobie na nowo męża, przeżywającego obecnie kryzys wieku średniego? Jak sprawić, by znowu zainteresował się mną, by zakochał się we mnie tak, jak to było kilkanaście lat temu? Chwilowo nie mogę mu okazywać żadnej czułości i bliskości, bo on tego nie chce, ale z innymi obcymi wita się wylewnie, więc nie tracę nadziei, że kiedyś i mnie czule uściska, że wróci do sypialni, że na nowo mu się spodobam. Na razie jest trudno i boleśnie, ale wierzę, że będzie dobrze, nie tracę nadziei.

Jeśliby się jednak okazało, że dla niego ta relacja nie zaistnieje na nowo, będzie Pani miała dobrą "bazę" do nowego startu.

Witam!

Może być tak ,że pani mąż przeżywając swoje rozterki, nie zauważa pani bo sam nie może sobie poradzić ze swoimi problemami . Proszę zadbać o siebie i spróbować rozmawiać z mężem o czasie kiedy jemu było dobrze z panią , na pewno macie wiele takich wspólnych chwil. Jak zadba pani o siebie , zwiększy swoja atrakcyjność i podniesie poczucie własnej wartości to mąż może zauważy pani przemianę, ale trzeba zacząć od siebie, uwierzyć ,że potrafię i zaufać.
Pozdrawiam