Rozszerzanie diety u 4-miesięcznego dziecka karmionego piersią

Witam!Moja córka 5.04.b.r. skończyła 4 miesiące.Jest karmiona wyłącznie piersią.Co i le należy wprowadzić jako pierwsze posiłki?Czy na próbę dawać po łyżeczce np.marchewki na kilka dni czy po tak zwanym palcu po troszeczku.I czy ugotowaną marchewkę łączyć z wodą w niej ugotowaną,czy tylko suchą papkę?

Najlepiej podawac przez kilka dni jeden produkt. Gotowana marchewke przetarta przez sitko moze Pani dodac do swojego mleka, wtedy dziecko chetniej zaakceptuje nowy smak.
Proponuje zaczac od 1 luzeczki warzywa.