Rozwód rodziców z winy matki

Witam, Mam 20 lat i wczoraj dowiedziałam się,że moi rodzice wzięli rozwód.Rozwód z winy matki.Wiem,że Tata dalej ją kocha.Przed rozwodem ona była moją najlepszą przyjaciółką.Teraz czuję do niej jedynie odrazę i nienawiść.Chcę,żeby cierpiała tak jak ja.Moze smierć dziecka byłaby wystarczającą karą.Nie umiem jej wybaczyć tego,ze rozbiła nasza rodzine.

Witaj Maleńka,
nie wolno Ci poświęcać siebie,więc jeżeli rozsadza Cię tak wielkie wzburzenie,jak piszesz,musisz być teraz pod opieką kogoś z zewnątrz.Jeżeli jesteś w szkole,idż do pedagoga,jeżeli nie,pisz tutaj,aż wszystko uporządkujemy.
A dopóki jesteś w domu,odetnij się od tego, zamknij w swoim pokoju i powiedz,że NIC CIĘ TO NIE OBCHODZI
bo nie pytano Cię o zdanie,prawda?
I również masz prawo czuć się zdradzona.

Zrób to dla siebie,nie przeciwko sobie.

..
Serdecznie Cię przytulam.Bądż silna.

Dzień dobry,

Być może warto skorzystać z pomocy psychologa / psychoterapeuty ?
Może Pani udać się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, gdzie uzyska Pani odpowiednią pomoc.