Silny ból w pachwinie oraz mrowienie i pieczenie nogi

Witam sedecznie.Mam na imie Kamil i mam 20lat.Od paru dni odczuwam silny ból w prawej pachwinie który promieniuje do uda oraz nawet do stopy.Dziwne odczucie jakby krew nie chciała dalej dotrzec.Równiez towarzyszy omdlenie nogi prawej,pieczenie i mrowiemie oraz dziwny boł tj "przelatujacy prad".Co to moze byc? Nie wiem jak dokładniej to opisac.Do jakiego lekarza mam sie udac?Neuro;og?Chirurg?Dodam ze brałem tabletki przeciw bólowe ale nic nie pomagaja.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Proszę udać się najpierw do chirurga. Badanie fizykalne powinno przynieść rozpoznanie.Na podstawie w/w dolegliwości trudno postawić rozpoznanie.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg