Stosowanie Trittico a poziom testosteronu

witam mam 35 lat od 5 miesięcy biorę trittico w dawce 100 mg w ciągu tego okresu testosteron spadł mi z 522 ng/dl do 441nd/dl moje putanie brzmi czy mój wynik poziomu testosteronu jest prawidłowy(badanie wykonano testem firmy roche 249-836) i czy lek przeciwdepresyjny jakim jest trittico mogło spowodowac spadek testosteronu z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej lek nie powinien wpływać na poziom testosteronu. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego i oznaczyć poziom testosteronu w laboratorium.