Sucha skóra na policzkach i zaczerwienienia po peelingu Korundem

witam.mam taki nastepujacy problem z cera.Zawsze mialam cere tlusta ale tydzine temu zrobilam sobie peeling korundem zaznaczam z enie pierwszy raz ale tym razem przesadzilam i niewiem dlaczego ale zrobilam dluzej i chyba za mocno bo wieczorem mialam cala twarz czerwona,na drugi dzien mi to zaczerwienienei zeszlo ale od tamtej pory mam cere na policzkachbardzo sucha ktora sciaga i na dodatek na jednym policzku po kapieli czy wypiciu nawet malej ilosci alkoholu mam caly policzek czerwony.co robic?

Tydzień czasu to za krótko, żeby usunięty naskórek odbudować. Ten proces trwa około jednego miesiąca. Musi Pani uzbroić się w cierpliwość, skórę nawilżać kremami i nie narażać jej na gwałtowne zmiany temperatury. Jakiś czas skóra może być bardzo wrażliwa.

Dzień dobry,

Powinna Pani dać skórze czas na regeneracje - przez kilka tygodni proszę stosować produkty nawilżające i uzupełniające lipidy np Cetaphil.

Pozdrawiam