Swędzenie penisa i bezskuteczne leczenie maścią Triderm

Witam. Od dłuższego czasu swędzi mnie końcowa nasada penisa(miejsce połączenia moszny z penisem) . Jest to często zaczerwienione miejsce . Ten problelm trwa już tak z dwa lata i jak byłem u lekarza to przepisał mi maść Triderm . Stosowałem przez jakiś czas potem przestałem problem znowu nawracał i tak w kółko . Po zastosowaniu tej maści czuję ulgę , ale jak jej nie stosuje to znowu mnie swędzi . Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Czy jest jakiś dostępny produkt , który mi pomoże . Na zawsze ?

Witam! Opisane przez Pana objawy wskazują na infekcję grzybiczą. W sytuacji gdy objawy zapalenia nawracają wskazane jest zastosowanie leków doustnych, dostępnych wyłącznie na receptę.