Trudności w oddychaniu u 5-miesięcznego dziecka

witam chciałam zapytać : moja córka ma piec miesiecy ostatnio miała katar który mozna powiedzie przeszedł w tylną czesc noska nie mozna go usunąc aspiratorem i wydaje sie ze nosek jest pusty. jednak przy ssaniu piersi oddychaniu słychac ze w nosku cos zalega, dodatkowo czasem odkasłuje. pediatra kazała podawac nebbud 10 kropli berodualu. chodz czytałam wlasnie ze nie łaczy sie tych dwóch leków. jak jeszcze moge pomóc córce?

Milena Lubowicz

Leki te jak najbardziej się łączy w inhalacji. Należy zrobić tak, że najpierw robi Pani dziecku inhalacje z berodualu dodając 10 kropli do 1ml soli fizjologicznej, a po 10 minutach roi Pani drugą inhalacje z nebbudu w zapisanej dawce.
Pozdrawiam