Twarde, bolesne i opuchnięte wargi po wstrzyknięciu zawartości kapsułki witaminy A i E

Pomocy! Wstrzyknęłam sobie w usta zawartość kapsułki witaminy a e. Wargi zrobiły się twarde, bolesne i opuchnięte.Ten stan utrzymuje się już trzy tygodnie Co robić? Bardzo się boję, że zrobiłam sobie wielką nieodwracalną krzywdę

Proszę pilnie udać się na konsultację. Jeśli jest Pani z Łodzi zapraszam do mojego gabinetu jak najszybciej podejmiemy działanie. Proszę zabrać ze sobą opakowanie po kapsułkach z dokładnym opisem składu. Doszło u Pani na pewno do rozwoju miejscowego stanu zapalnego, a być może i powstania ropnia, ale to można ocenić tylko w trakcie bezpośredniego badania. Konieczna jest antybiotykoterapia, w miarę możliwości rozpuszczenie tłuszczy zawartych w preparacie, a być może również interwencja chirurgiczna.

Dlaczego osoby robią sobie tak ryzykowne rzeczy, a później rozpaczają, że nie wiedzą co zrobić? Proszę zgłosić się do lekarz POZ być może doszło do zakażenia. I dlaczego czekała Pani tak długo?

Czy nie lepiej od razu zanim się pomyśli o czymś takim zgłosić się do odpowiedniego lekarza, który ma doświadczenie wykona zabieg profesjonalnie?