Uczucie obnażenia a stosowanie Parogenu

Od kilku dni odczuwam znow to samo uczucie jak sprzed 5 laty.Okreslam to "jak naga na rondzie"Czuje sie obnazona mimo iz jestem ubrana.Jak by wszyscy widzieli mnie nago.Bardzo mi z tym zle.Choc siedze w domu sama,nikt na mnie nie patrzy.Moja psych.zalecila mi lek parogen,w czasie brania tego leku to uczucie sie nasililo.Biore ok miesiac.

Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącą, ktora zalecila lek. Ponadto proszę również podjąć psychoterapię, która wespół z farmakoterapią będzie przynosić efekty. Pozdrawiam