Uczucie silnego kłucia w okolicy serca

Od kilku dni cierpię na silne kłucia w okolicach serca. Kłucia są okresami tak silne, że nie mogę oddychać . Mam 68 lat. Wiem, że bóle te nie są związane z chorobą serca. Nie wykluczam nerwicy serca. Już w wieku 24 roku życia zdiagnozowano mi nerwicę wegetatywną i chyba ona utrzymuje się do dziś. Proszę o wskazanie grupy lekowej, która by skutecznie poprawiała mi komfort życia. jak dotychczas biorę hydroxyzinum 20 mg, diclac 100 na dzień i atarax 20 mg na noc i nic mi nie pomaga.

Proszę nie bagatelizować objawów. Klucia w okol. klatki piersiowej mogą być również związane z chorobami płuc. Proszę wykonać RTG kl. piersiowej , a najlepiej skonsultować objawy z lekarzem pulmonologiem. Takie dolegliwości mogą mieć również tło neurologiczne-wskazana jest wówczas rehabilitacja.