Uporczywy kaszel w nocy u 5-letniej córki

Witam,\moja córka lat 5 mam bardzo silny uporczywy kaszel - w nocy, który nie daje jej spać, dodam że od listopada 2013 jestna stałe na 2x dziennie rano i wieczór pulmicord 250 oraz od stycznia 2x xyzal 5 ml oraz na noc 1x singulair 5; ogólnie ma często infekcje które kończą się antybiotykiem, ostatni raz w styczniu, proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany uporczywy kaszel może być konsekwencją kolejnej infekcji. Może być to jednak także zaostrzenie astmy. Koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz wdroży właściwe leczenie.