Wynik badania scyntygraficznego 54-letniej osoby

co oznacz w badaniu scyntygraficznym całego kośćca wykonanym 2h po podaniu 99 mTc MDP, nie uwidoczniono ewidentnych ognisk wychwytu radioznacznika podejrzanych o przerzuty choroby nowotworowej do kośćca. No to jest ten nowotwór czy nie?

Nie wiem o jaki nowotwór chodzi , nie wiem dlaczego był wykonywany scyntygram kośćca , nie znam wyników innych badań - JAK WIĘC MOGĘ ODPOWIEDZIEĆ??? Badanie nie uwidocznilo ewidentnych ognisk wychwytu radioznacznika podejrzanych o przerzuty ch.nowotworowej!!! Szczegóły proszę omówić z lekarzem prowadzącym , zż