Wysoka gorączka i suchy kaszel u 11-miesięcznego dziecka

Dzień dobry Mój synek 11 miesięczny dziś w nocy miał gorączkę dwa razy po 39 stopni a teraz ma kaszel suchy bez kataru co mogę mu podać na ten kaszel ?? Bo na razie robie mu inhalacje z soli fizjologicznej i posmarowałam go żelem Depulol.. Bardzo proszę o poradę. Dziękuje

przy takiej gorączce musi pani podać Ibuprofen lub Paracetamol dla dzieci , poza tym schładzać głowe dziecka - przecierać wilgotna szmatką, . Można zrobić z mokrego prześcieradła namiot nad łóżeczkiem . Jutro do osłuchania przez lekarza .