Zabieg z użyciem toksyny botulinowej na nadmierną potliwość dłoni

Prosze o informacje czy zabieg z użyciem toksyny botulinowej na nadmierną potliwość dloni daje duża gwarancje czy jest mozliwe pozbycie sie problemu zupelnie. Jeszcze tylko zaznacze że w moim przypadku problem ten wystepuje tylko na dloniach, i dotyczy w duzej mierze sytuacji stresowych.

Leczenia trwałego tego problemu w przypadku dlońi nie ma. Leczenie toksyną botulińową praktycznie eliminuje nadpotliwość na 5-6 miesięcy. Jak mówią moi Pacjenci, którzy maja ten problem , to bardzo długi cza bez tej jake dokuczliwej dolegliwości. Mimo, ze zabieg jest ńieprzyjemńy wracają na kolejne zabiegi.
Ewa Rybicka

Zabieg jest skuteczny i gwarantuje pozbycie się problemu nadmiernej potliwości w okolicy dłoni na 6-12 miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet na 24 miesiące. Trzeba pamiętać, że procedura należy do bolesnych i dobrać odpowiedni rodzaj znieczulenia miejscowego do indywidualnej wrażliwości na ból pacjenta.