Zaczerwieniony pępek i wydzielina

Witam! mam 22 lata. Jakiś czas temu zauważylam ze moj pępek jest zaczerwieniony,oraz troche się sączy,jest taka lekka wydzielina ktora zasycha i dziwnie potem pachnie gdy czyszcze pępek. co może być przyczyna i czym mogłabym go wyleczyć. Smaruje kremem lub maścią linomag ale nie pomaga tak do końca,czasem troche ustąpi,ale potem znowu jest to samo. nie boli ani nie swedzi,tylko jest zaczerwienione i ma ten dziwny zapach ta sącząca sie wydzielina. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie leczenie.