Związek a zainteresowanie innymi

nie umiem się skupić na jednym chłopaku :( bardzo bym chciała i mam chlopaka ktory mi się podoba a ja z nim jestem. ale gdy widze ze moja kolezanka zarywa do mopjego kolegi ktory ma tamkie ładne oczy ! :DD to az zazdrosna jestem . zawsze tak bedzie ?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Myślę, że nie zawsze tak będzie. Kiedy pokochasz kogoś tak naprawdę dojrzale, nie będzie to jedynie zauroczenie, to nie powinni Cię interesować inni chłopcy.
Pozdrawiam

Nie napisałaś ile masz lat, ale przyjmuję, że jesteś młodą osobą. Młodzi ludzie niezwykle rzadko znajdują za pierwszym czy za kolejnym razem partnera z którym spędzą resztę życia. Ciągłe szukanie jest naturalne. Jeżeli problem będzie się utrzymywał gdy będzie starsza, dobrze będzie zastanowić się wspólnie z psychologiem dlaczego tak się dzieje.