Agresja, wulgarność i podejrzenie stosowania narkotyków u nastolatki

Witam Mam problem z córką,czytam wasze forum i wiele z objawów zachowania bardzo mi pasuje na zażywanie narkotyków przez nią,wczesniej pogodna , bardzo dobra uczennica,mająca wielu przyjaciół,a teraz agresywna ,wulgarna,mnie uważa za wroga,odtrąca wszystkich przyjaciół ,którzy widzą jak się zmienila.Bardzo chcę jej pomóc i walczyć o nią .Jakim testem sprawdzic i gdzie sie udać by zmusić ją do leczenia .Dodam iż córka za 4 miesiące będzie pełnoletnia .Proszę o pomoc

Witam,

Może Pani umówić córkę na konsultację do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Gdy ukończy 18 lat zachęcam do kontaktu z Poradnią Leczenia Uzależnień.

Pozdrawiam
Ewa Czernik