Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Artroskopia kolana a zakrzepica żył głębokich

Dzień dobry. Jestem po artroskopii kolana prawego. Zdiagnozowano u mnie zakrzepicę żył głębokich. Brałam Fraxiparine w brzuch a miesiąc temu przeszłam na Acenocumarol. Po 1 tyg. INR było 10,23, wylądowałam w szpitalu, gdzie obniżono INR do 1,33 i polecono brać 1/4 tabl. co 2-gi dzień. W tej chwili INR wynosi 3,23 i zauważyłam, że mój mocz ma ciemnobrunatną barwę. Czy tak byc powinno i czy znów czeka mnie szpital ? Dziękuję
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0

Powinna Pani częściej mierzyć INR. Obecnie ma Pani źle kontrolowane krzepnięcie. Powinna udać się Pani do lekarza. Może się okazać, że szpital będzie konieczny.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety