Kobieta , 39 lat Dzień dobry. Jestem po artroskopii kolana prawego. Zdiagnozowano u mnie zakrzepicę żył głębokich. Brałam Fraxiparine w brzuch a miesiąc temu przeszłam na Acenocumarol. Po 1 tyg. INR było 10,23, wylądowałam w szpitalu, gdzie obniżono INR do 1,33 i polecono brać 1/4 tabl. co 2-gi dzień. W tej chwili INR wynosi 3,23 i zauważyłam, że mój mocz ma ciemnobrunatną barwę. Czy tak byc powinno i czy znów czeka mnie szpital ? Dziękuję
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • ArtroskopiaArtroskopia to nowoczesna technika badania stawów. Polega ona na obejrzeniu wszystkich elementów stawu od środka bez konieczności wykonywania rozległej operacji. Jest mało inwazyjna, co wiąże się z mniejszą ilością powikłań i szybkim powrotem pacjenta do sprawności.
  • Leki – Lekiem określa się każdą substancję wprowadzaną do organizmu w celu uzyskania określonego efektu terapeutycznego lub zapobiegania chorobie. Pojęciem leki określa się zarówno preparaty pochodzenia naturalnego, jak i syntetycznego oraz substancje stosowane w celach diagnostycznych (np.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Badania

Artroskopia

Artroskopia to nowoczesna technika badania stawów. Polega ona na obejrzeniu wszystkich elementów stawu od środka bez konieczności wykonywania rozległej operacji. Jest mało inwazyjna, co wiąże się z mniejszą ilością powikłań i szybkim powrotem pacjenta...