Ból górnej czwórki miesiąc po leczeniu kanałowym

Miesiąc temu miałam lecziną górną czwórke kanałowo. Od kilku dni mnie boli ten zab. Czy to normalne czy cos moze sie diać z tym zembem.

Witam!
Jeżeli ząb jest skończony,czyli kanały zostały wypełnione i założono wypełnienie stałe,może to budzić słuszne obawy... Proszę udać się do gabinetu,być może trzeba wykonać kontrolne rtg... Pozdrawiam.

Powinna Pani zgłosić się do gabinetu, najlepiej do lekarza, który zabieg przeprowadzał. Trzeba będzie na pewno wykonać RTG punktowe. Dopiero na jego podstawie i przeprowadzonej diagnostyki będzie można stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości i wdrożyć właściwe postępowanie.