Ból mięśni po całym dniu u 42-latka

Po calym dniu kiedy klade sie spac bardzo bola mnie miesnie tak ze wydaje mi sie ze wszystki kosci sie rozleca trwa to juz jakis dlzszczy czas co to moze byc .W czasie dnia przy nawet przy duzym ruchu i pracy fizycznej nie odczuwam bulu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.