Bolesne zgrubienie na szczęce

Witam mam problem ze szczeka i chce pomocy pojawilo sie cos na szczece twadego i strasznie boli i spuchla mi twarz w tych okolicach a wszystkie dolne zeby mialem leczone kanalowo i jednego usunietego bo stwierdzili ze trzeba go wyrwac i bd wszystko ok ale nic dalej takie same skutki sa i to znika i sie pojaia ale jak zniknie to i tak szczeke mam troszke inna niz normalna

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

należy mieć nadzieję że przeleczone kanałowo zęby zostały przeleczone prawidłowo - do oceny konieczne jest co najmniej zdjęcie pantomograficzne a najlepiej tomografia
z takim badaniem należy zgłosić się do endodonty
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Konieczna jest diagnostyka radiologiczna. Proszę udać się do lekarza - najlepiej endodonty w celu konsultacji po wykonaniu zdjęcia pantomograficznego. Jeśli wynik będzie niejednoznaczny, lekarz skieruje Panią na inne, dodatkowe badania.