Bolesność stawów a podwyższony poziom neutrofili

Witam Mam pytanie od kilku tygodni borykam się z bólami stawów zrobiłam badania i mam podwyrzszoneNEU i NEUT ale niski opad mój lekarz nie ma pojęcia co to może być rozszerzył diagnostykę o rentgen dłoni i stóp .Bardzo proszę o jakieś wskazówki za co z góry dziękuję.Mój mejl bozena.szczepanska@onet.eu

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno online postawić przybliżoną diagnozę, ze względu na brak możliwości oceny klinicznej. Podwyższony poziom neutrofili może wskazywać na infekcję. Proszę wykonać zalecony RTG, ewentualnie wykonać badania w kierunku boreliozy i chorób reumatologicznych.
Pozdrawiam