Brak podniecenia podczas wytrysku i swędzenie żołędzi

wita podczas stosunku odczuwam podniecenie ale gdy dochodzi do wytrysku nic tak jak bym oddawal mocz co zawsze mnie szczytowanie okropnie podniecalo a ponadto przy dotykaniu swendzi mnie zoledz nie wiem co sie dzieje zaczelo mi sie tak robic jak zona urodzila dziecko

Badanie urologiczne polega między innymi na badaniu przez odbyt palcem, "per rectum".
Jeśli na świąd nie pomoże urolog, to wskazana wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam.