Cienkie, rzadkie włosy a dieta

Witam. Borykam się z problemem cienkich i rzadkich włosów. Chciałam prosić o poradę. Co zrobić, by były gęstsze? Dodam, że niestety mam nieodpowiednią dietę, ponieważ nie jadam warzyw. Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Zdrowa, zbilansowana odpowiednia dieta na pewno lepiej wpływa na włosy. Proponuję udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Witam serdecznie,
ponieważ dieta ma istotny wpływ na kondycję skóry, włosów i paznokci warto pomyśleć nad zmianą nawyków żywieniowych, chociażby "małymi kroczkami". Ponadto może Pani wspomóc kondycję włosów stosowaniem suplementu diety, np. Inneov gęstość włosów, szamponem i odżywką dodającą objętość włosów Radical itp. Godne polecenia są też zabiegi profesjonalne, np. mezoterapia igłowa owłosionej skóry głowy. Jeśli jednak problem cienkich i rzadkich włosów dotyczy też Pani mamy czy babci to odziedziczoną urodę trudno będzie diametralnie zmienić.

Pozdrawiam,
ES