Co oznacza brunatne plamienie u 12-latki?

Witam córka 12 lat od 2 miesięcy pojawia się brunatny śluz, brudny papier przy siusianiu, bez typowych krwawien okresowych...trwa ok 3 dni i powtórzył się znów po 19 dniach. Papier przy podcieraniu brunatny z drobnymi strzałkami. Jak to rozumieć i dlaczego tak często?

Pytanie podstawowe czy miesiączka "prawidłowa" się już pojawiła, takie plamienia mogą występować nieregularnie na początku - jednak proponowałabym Paniom wizytę wspólną u ginekologa