Co oznacza czerwona plamka pod pachą?

Pod prawą pachą pod włosami zobaczyłem czerwoną plamę i wyczuwam jakby zgrubienie i jak tego dotykam to trochę boli . Mam pytanie co to może być , i czy jest jakiś krem lub coś innego z apteki bez recepty co można zastosować żeby to znikło ? Mam 24 lata.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Niestety interpretacja Pani dolegliwości na podstawie samego opisu jest niemożliwa, dlatego powinna Pani zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu w celu postawienia odpowiedniej diagnozy.