Co oznaczają czerwone plamki na klatce piersiowej?

Witam, wyskoczyły mi 4 okrągłe, lekko czerwone plamki o srednicy 2-3cm po stosunku. Nie mam pojęcia co to jest i trochę się boje, mam 24lata i jestem mężczyzna. Dwie prawą stroną klatki a dwie pod prawą pachą. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam

Niestety bez obejrzenia i zbadania zmian nikt nie jest w stanie Panu odpowiedzieć czym są te krosty. Proszę udać się do lekarza poz lub do dermatologa i po badaniu lekarz zastosuje odpowiednie leczenie.