Co oznacza opuchlizna po mezoterapii?

Szanowni Państwo, W piątek miałam wykonywany zabieg mezoterapii igłowej na twarz i okolice oczu, po zabiegu było wszystko dobrze w sobotę wieczorem przy kości jarzmowej (pod oczodołem) pojawiła się delikatna opuchlizna, w niedziele wieczorem pojawiła się z drugiej strony, jest pn jest odrobina poprawy natomiast miejsca te są odrobinę zaczerwienione i mam wrażenie że jakby wysuszone po kontakcie z wodą czy to normalne ? czy to zejdzie? może to jakaś rekacja alergiczna? bardzo proszę o poradę

Proszę zgłosić się do lekarza, który wykonał zabieg - owszem, opuchlizna przez kilka dni może występować, szczególnie pod oczami, niemniej jednak, aby prawidłowo ocenić sytuację, należy Panią zbadać.