Co oznacza wypadanie włosów u 19-latki?

Dzień dobry jestem dziewczyną mam 19 lat od paru lat mocno wypadają mi włosy a od kilku miesięcy mam duże sińce pod oczami (wcześniej takich nie miałam) co mi może dolegać? Wcześniej leczyłam niedobór żelaza. Obecnie nie przyjmuje żadnych leków.

Szanowna Pani, warto wykonać badania hormonów tarczycy, aby wykluczyć niedoczynność