Częste infekcje u dziecka a powiększone migdałki

Witam córka lat 3 często choruje , powiekszone migdały, 3 migdał ok ( 2 wizyty u laryngologa) . Ostatnio brała 2 antybiotyki Augumentin i bodajze Taromentil. Pediatra po adnotacji od laryngologa zapisal Ismigen. Podajemy od czwartku, w piatek lekki stan podgoraczkowy, w niedziele wysoka goraczka do 39,2 i wizyta na pogotowiu. Nie kazano odstawic Ismigenu tylko podawac do 4 razy na dobe Kidofen duo i Lipomal kazde po 5 ml. Po podaniu leków ok jak przestaja dzialać znów ok 38-39 stopni. Co robic?

Witam! W tej sytuacji niezbędne jest przeprowadzenie ponownego badania dziecka i rozważenie wskazań do zamiany antybiotyku na inny. Jeśli wysoka gorączka będzie się utrzymywać należy również rozważyć wskazania do hospitalizacji.