Czy można pozbyć się jakoś tej blizny laserem frakcyjnym?

Witam posiadam biała blizne na czerwieni wargowej i czerwony pasek pod nią dodam że blizna nie była szyta jestem nalogowym palaczem i póki co nie mam zamiaru zaprzestać chciałbym się dowiedziec czy laser frakcyjny w takim wypadku pomoże zniwelować tą blizne lub się jej pozbyć czy jest sens jezeli będę palil (dodam że jestem już 2 tygodnie po 1 zabiegu laserowym) pozdrawiam i liczę na konkretną odpowiedź.

Dzień dobry,

Opisany przez Pana przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pana zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl