Czy można wykonać peeling skóry członka?

Witam czy można robić peeling skóry na penisie? Czy jest to zdrowe dla skóry? Żeby pozbyć się otarc na członku Oraz ujedrnic ja? Chodzi mi o peeling za pomocą oleju kokosowego oraz kawy. Pozdrawiam

Dzień dobry, zastosowania kawy na obecne otarcia może tylko zaostrzyć Pana problem. Sugerowałabym odstąpić od takowych działań. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.