Co oznaczają zmiany na skórze członka?

Witam. Od ponad 6 lat z moim penisem jest coś nie tak. Nigdy na to nie zwracałem uwagi ponieważ byłem młody. Zaczęło się to w wieku około 15 lat na wakacjach. Wydaje mi się, że po tym jak skorzystałem z toalety na stacji, pamiętam że wtedy w pierwsze dni bardzo mnie to piekło. Obecnie na żołędziu znajdują się małe podskórne czerwone kropeczki. Bardzo często skórka na żołędziu jest taka foliowata, szczególnie po masturbacji gdy członek się zmniejsza. Staje się ona taka sucha i jakby nie elastyczna. Kiedyś, pare lat temu czasami mnie to piekło lecz teraz nic się z tym nie dzieje. Ostatnimi czasy szczególnie dbam o higienę, przemywam to miejsce pary razy dziennie. Ogólnie rzecz biorąc,obecnie widzę tylko małe podskórne czerwone kropeczki na całym członku i ta foliowata skóra. Bardzo wstydzę się iść z tym do lekarza, a nawet nie mam takiej możliwości. Tutaj daje link do zdjęć żołędzia https://imgur.com/a/F6c4DVm . Bardzo proszę o pomoc. Moje pytanie brzmi. Jak to wyleczyć i czy obędzie się bez spotkania z lekarzem. To dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuje.

Lek. Michał Lenard

Niestety, wizyta u lekarza jest konieczna, aby zlecone zostało odpowiednie leczenie. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zdecyduje o leczeniu, lub jeśli będzie taka potrzeba skieruje Pana do specjalisty. Pozdrawiam!