Czy plomba powinna być z lepszego materiału?

Od m-ca grudnia 3 krotnie wypada plomba z dolnej 4, czy powinnam isc prywatnie do stomatologa, żeby to była plomba w lepszego materialu ? z góry dziekuje za odpowiedz.

Dzień dobry,
Mam wrażenie,że to nie jest kwestia materiału,choć w niektórych przypadkach ma to znaczenie... Decyzja należy do Pani,ale może najpierw zmienić dentystę w ramach nfz.....?