Czy po 40 dniach od zakażenia test mógł nie wykryć chlamydii?

Mam takie pytanie bo lekzra mam dopiero za dwa tygodnie i niewiem czy przyszpieszyc zrobiłem test na cglamidie tracheotomis - p/c igm (s75) surowica 4,0 NTU NIEOBECNE metoda clia a zakres referencyjny nieobecne<9 .watpliwe9-11 .obecne>11 czy poprostu po czterdziestu dniach od zakarzenia mógł niewykryćbo mam objawy jagby chlamidi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania należy uznać za wiarygodny. Nie ma konieczności przyspieszania terminu wizyty kontrolnej.