Czy przed operacja na oczy można pić alkohol?

Czy mogę pić alkohol nie dużo bo jednego drinka 100 z energy drinkiem dzisiaj a jest sobota jak w poniedziałek mam operacje na oczy?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - nie wolno Panu spożywać alkoholu na kilka dni przed zabiegiem.
Pozdrawiam serdecznie, Wojciech Kawiorski

Dzień dobry. Jeżeli ma Pani wątpliwości, to może warto jednak nie? Jeżeli to sprawia Pani trudność, to zdecydowanie skupiłabym się na podjęciu działań mających to zmienić. Proszę rozważyć konsultację z psychologiem celem oceny ryzyka uzależnienia. Pozdrawiam.