Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy przez narkotyki można stać się impotentem?

Mój przyjaciel zażywał amfetaminę przez 20 lat. Skończył z tym narkotykiem jakieś 8 miesięcy temu. Od tamtego czasu nie ma mowy o sexie. Czy może to być skutkiem odstawienia? Czy stał się impotentem? Jeżeli tak to czy można to leczyć czy samo przejdzie? Pozdrawiam
KOBIETA, 45 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry, narkotyki są bardzo niszczące - amfetamina szczególnie. 20 lat to bardzo długo. Zlecam dla partnera konsultację u terapeuty uzależnień, u psychiatry i u seksuologa. Pozdrawiam - Ryszard Chłopek

0

Tak. Impotencja może być wywołana używaniem amfetaminy, podobnie jak w przypadku innych używek. Radziłbym udać się z zaistniałem problemem do urologa lub seksuologa, a także zadbać o wsparcie psychoterapeutyczne. Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt.

W odpowiedzi na Pani zapytanie..., same symptomy nie przejdą..., jest potrzeba, by Pani Przyjaciel zechciał sam sobie pomóc.

W tym celu wskazana byłaby osobista konsultacja seksuologiczna oraz podjęcie leczenia terapeutycznego, w Poradni Leczenia Uzależnień.

Gdyby Pani Przyjaciel miał życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności oraz pomyślności dla Pani i Pani Przyjaciela życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy