Czy swędzenie skóry głowy to wszy?

Witam jestem kobieta mam pytanie moja córka tydzień temu przyniosła wszy ze szkoły bardzo malutko ale były użyłam środek na wszy u niej i wszystko znikło potem ja miałam akurat farbowanie wlosow i prostowanie w wysokiej temp i następnie dopiero nałożyłam środek na wszy zapobiegawczo czy to możliwe ze jednak mam skoro mnie głowa swędzi mam krosty swędzące a jak je dotykam to mnie bolą czoło brwi również mni swędzi . Byłam u lekarza i przepisał mi flucloxacillin 500mg lecz brak efektów .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego aby ocenił czy nadal występują wszy