Czy to jest jakiś tik związany z ząbkowaniem, emocjami?

Witam Mój syn ma skonczone 7 miesięcy. Wyszły My dobre ząbki, jest w trakcie zachowania. Od jakiegoś czasu po wyjściu dobrych jedynek zaczął zaciskac dłonie w piątki z kciukiem na zewnątrz niekiedy do tego dochodzi grymas na twarzy. Czy to jest jakiś tik związany z zabkowanirm, emocjami czy co z tym zrobić? Pozdrawiam, Gosia

Dzień Dobry Pani,

Może to być jak najbardziej odpowiedź na ząbkowanie
Wskazana konsultacja u pediatry prowadzącego Pani Synka, celem rozwiania Pani obaw.

Wszystkiego najlepszego dla Pani i Synka,
irena.mielnik.madej@gmail.com