Czy używanie szczoteczki elektrycznej wpływa na wygląd zębów?

niedawno skończyłam 18 lat .Od 14 roku życia używałam szczoteczki elektrycznej .Moi rodzice powiedzieli ze gdybym używała szczoteczki zwykłej miałabym ładniejsze zęby moje pytanie dotyczy tego czy szczoteczka elektryczna używana w młodym wieku ma jakiś wpływ na pozniejszy wygląd zębów czy ma lepszy wpływ na zęby niż zwykła szczoteczka używana w tym wieku ?

Magdalena StusiĹska

Nie- raczej nie ma wpływu. Szczoteczka elektryczna (o ile prawidłowo stosowana- czas mycia zębów i częstość wymiany końcówki) powinna wręcz lepiej usuwać osad nazębny.