Czy zęby przestaną się ruszać?

Witam dwa tygodnie temu miałam wypadek w skutek czego ruszają mi się dolne jedynki. Chodzę do kontroli rtg i dentysta niby mówi że powinno się to ustabilizować. Mówiłam o szynie aby założyć ale mi odradził. Minęło już dwa tygodnie a zero poprawy. Czy to nie za długo aby one się ruszały? I ile czasu zajmuje osadzenie się takiego zęba? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Trzeba wykonać tomografię komputerową aby w 3D ocenić zakres uszkodzenia. Często po takim urazie konieczne jest leczenie endoodntyczne ze względu na rozległy uraz okolicy wierzchołków korzeni zębów. Niekiedy trzeba użyć szyny stabilizującej zęby.