Czym mogła być spowodowana gorączka u dziecka?

Moja 8-letnia córka wczoraj miała temp.38,4.Poza temp. nic jej nie było.Nie bolało ja gardło.W ogóle na nic nie narzekała.Gardło tez nie było i nie jest zaczerwienione.Dziś już ma temp 36 i jak ręką odjął.Ma świetny humor i wilczy apetyt.W związku z tym od czego ta wczorajsza temp?Czy może być spowodowana np. tym,że córka przemarzła?

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciezko jest cos wiecej powiedzieć. proponuje udac się do lekarza pediatry.