Dlaczego mam te mimowolne skurcze twarzy?

Od 10 dni przyjmuje Asertin 50 mg ( wcześniej przez kilka tygodni brałam niepełną dawkę). Od 3 dni zauważyłam , że pojawiają się mimowolne skurcze twarzy ( ściąganie czoła, szczerzenie, uśmiech). Czy jest to objaw przejściowy?

Witam! To co Pani opisała najbardziej pasuje do zaburzeń nerwicowych. Wygląda na to, że boi się Pani "psychotropów". Asertin powinien sobie z tym poradzić, ale może jest zbyt mała dawka lub nieco krótki okres przyjmowania leku. SSRI i SNRI, w zależności od przemiany materii, zaczynają swoje działanie po 2-4 tygodniach ich przyjmowania, czasem jeszcze później. Cierpliwości będzie efekt. Powodzenia W. Łuczkowski.