Drżenia powiek i mimowolne odruchy niektórych części ciała

Od dwóch tygodni miewam delikatne, spontaniczne odruchy różnych części ciała np. palca u ręki, głowy, tułowia czy całego ciała . Odczuwalne są głównie w pozycji leżącej lub siedzącej kiedy się nie poruszam. Często miewam też drżenia mięśni np. powieki lub łydki. Wiem że takie drgania mięśni mogą być spowodowane niedoborem witaminowym. Zacząłem zażywać aspargin i te drżewnia mi ustąpiły pozostały jednak te odruchy ciała. Od miesiąca biorę Parogen, jest to antydepresant czy to on może powdować te odruchy?

Renata GrzechociĹska

Mogą być to działania niepożądane leku. Proponuję udać się do lekarza w celu oceny leczenia.