Dziwny kolor spermy i ból jądra. Co to wszystko oznacza?

Więc tak. Głupio mi, no ale trudno. Mam 18 lat, płeć męska. A w serwisie nie widziałem czegoś takiego maks. podobne o kolorze. A kolor to najmniejszy problem... 1. Kolor spermy jest dziwny, od jakiegoś czasu jest koloru brązowego + widać, że jest coś w niej czerwonego, zdaję sobie sprawę, że to może być krew. No ale to nie jest koniec... Często wraz z tym kolorem są też jakieś inne elementy, np. jakieś grudki czegoś, wygląda to podobnie do ryżu. Nie wiem, co to jest, no ale bardzo się tym przejmuję 2. Po stosunku/albo po długich zabawach z dziewczyną zaczynam mieć bóle w kroczu. Przy nodze... Nie wiem, jak to miejsce nazwać, no ale dalej boli mnie to i czuję, że jest to jakiś „przewód”/„żyła”, coś w tym rodzaju... No i martwię się, że to od nerki, bo mam na niej torbiel (lewa nerka), ale to chyba nie ma nic z tym wspólnego... To jest sprawa bólu + po tych zabawach boli mnie lewe jądro. 3. Nie proszę tutaj o odp., np.: „Proszę skontaktować się z lekarzem”, bo to zrobię lada dzień, ale chcę wiedzieć, czego mogę się bać, co może to powodować, itp.. A nie chcę sobie takim czymś zniszczyć życia... Mam duże plany na nie... Proszę o fachową poradę i udzielenie jakiejś informacji, co to może być i dlaczego powstało? Z góry dziękuję, Anonim
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Niestety nie mam dla Pana dobrych wiadomości. Bez badania nie jestem w stanie powiedzieć, co może być przyczyną Pana objawów. Jedno jest pewne - są one mocno niepokojące. Mam nadzieję, że wizyta zaplanowana jest w naprawdę bliskim terminie.
Krew w spermie może być objawem wielu chorób, od infekcji układu płciowego aż po nowotwór. Proszę zatem poczekać na wizytę u specjalisty.
Pozdrawiam