Guz pierwotny wątroby a brak łaknienia i gorączka

Witam. Mój tata ma pierwotnego guza wątroby, jest po drugim zabiegu chemio embioalizacji .zabiegi te znosi strasznie żle, ciągłe wymioty, brak łaknienia, wysoka gorączka i ogólnie złe samopoczucie, po każdej chemii leży w szpitalu bo jest bez sił i tam dostaje kroplówki które stawiają go na nogi. Lekarz prowadzący mówi że to sa typowe objawy dla tego rodzaju zabiegów ale najgorsze jest to że nie może jeść i czy można podac tacie syrop apetizer senior na apetyt? pozdrawiam Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym, w aptekach są dostępne odpowiednie preparaty poprawiające apetyt stosowanych w chorobach nowotworowych.