Guzki koło pochwy

Witam. Jakies 2 miesiące temu zrobił mi się mały guzek wielkości mniejszego ziarenka grochu... nie jest on koło pochwy tylko trochę wyżej bardziej koło pochwiny w udzie... Nie przeszkadzał mi dopóki nie zaczął ocierać się o bieliznę tak że teraz jest mała ranka aczkolwiek guzek jest mniejszy troszkę wyczuwalny. Co to może być ? Czy mam się obawiać ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany guzek może mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem powiększony węzeł chłonny, przerośnięty gruczoł łojowy, ropień, tłuszczak i wiele innych zmian. Przede wszystkim proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który Panią zbada i ewentualnie pokieruje dalszym postępowaniem.