Kolejne guzki po przebyciu ospy wietrznej

Witam prosze pilnie o pomoc mój synek ośmioletni dostał tydzień temu ospe wietrzna chrostki już znikaja strupki sie porobiły lecz przed chwilą zobaczyłam że pojawił mu się za uchem mały miekki guzek a po chwili wyczułam kolejne mniejsze guzki powyżej .Błagam prosze o pomoc bardzo sie boje czy to coś groznego

Witam! Nie rozumiem o jakie guzki chodzi. Ospa przebiega rzutami, więc mogą się pojawiać jeszcze typowe dla niej wykwity, możliwe też, że guzki, które Pani wyczuwa to powiększone węzły chłonne, które mogą być wyczuwalne w przebiegu choroby wirusowej. Najlepiej proszę iść do pediatry, aby obejrzał zmiany. Pozdrawiam